Playerunknown's Battlegrounds'a daha büyük haritalar yolda

Playerunknown's Battlegrounds'a daha büyük haritalar yolda

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.04.2018 - 17:48
Yeni haritalar üzerinde çalışmalar devam ediyor

Playerunknown’s Battlegrounds büyümeye devam ediyor ve bu büyüme ve oyunu geliştirme süreci devam edecek gibi görünüyor. Daha önce oyuna harita seçme ekranının geleceği açıklanmıştı. Oyuncular bu harita seçme özelliğiyle artık istedikleri haritalarda oyuna girebilecekler. Oyunun yapımcılarından yeni bir haber daha geldi.

Yeni haritalar yolda 

Gamespot’a konuşan oyunun geliştiricisi Brendan Greene oyuna oldukça büyük haritaların veya daha küçük olanların ilerde geleceğini söyledi. ”4x4 battle royal daha küçük haritalarda oldukça iyi çalışıyor. Belki ilerde daha fazla 4x4 haritalar yapmaya devam ederiz ya da daha büyüklerini yaparız. Tek düşüncemiz oyun modlarını denemek ve nelerin iyi çalıştığını görebilmek” diyor oyunun geliştiricisi Greene. Şu an PC’de  test aşamasında olan küçük, 4x4 haritasına ek olarak, bu yıl 8x8 büyüklüğünde bir haritanın daha planlandığı açıklandı. Bu arada yapımcı firma Savage haritasının ikinci test aşamasına geçildiğin açıkladı. Savage haritasına şu an sadece beta anahtarı olan kullanıcılar ulaşabiliyor. Yapımcı firma, aynı zamanda bir yer altı mağara sistemi üzerinde de çalışıldığını açıkladı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 22:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×