Playerunknown's Battlegrounds'u birinci şahıs bakış açısı modu geliyor

Playerunknown's Battlegrounds'u birinci şahıs bakış açısı modu geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 17.07.2017 - 13:41
Daha fazla aksiyon isteyen oyuncular için yeni mod yolda
Bluehole ekibinin başarılı Battle Royal oyunu Players Unknown's Battlegrounds'a yeni bir mod daha geliyor. Geliştirici ekibin Twitter üzerinden yaptığı yeni duyuruya göre sevilen yapıma sadece birinci şahıs bakış açısının aktif olduğu sunucular gelecek. Yeni mod ilk başta sadece Avrupa ve Kuzey Amerika suncularında aktif olacak. Oyun modunda herhangi bir sıkıntı çıkmadığı görülürse diğer bölgelerin sunucularına da gelecek. Hali hazırda üçüncü ve birinci şahıs bakış açılarını birleştiren yapımın bu mekaniğini bazı oyuncular adaletli bulmuyor.

Playerunknown's Battlegrounds'u birinci şahıs bakış açısı modu geliyor
Birinci şahıs bakış açısı ile gözlem yaparken, üçüncü şahıs bakış açısından bakan oyuncuya göre etrafı görme konusunda daha az şansımız oluyordu. Bu sebeple tüm oyunculara tam anlamıyla adaletli bir ortam sunmak isteyen geliştirici ekip, bunun yanında oyuna daha fazla aksiyon katmak istiyor olabilir. Ayrıca oyuna FOV ayarını daha hassaslaştırmak için ayar menüsünün değiştiriğini belirtelim. FOV ayarının FPS oyunlarda oldukça önemli bir etken olduğunu bilen geliştiriciler, bu ayarın ilerleyen dönemlerde daha fazla iyileştirileceğinin altını çizdi. Görebildiğimiz alanı gemişletmeye veya küçütlmeye yarayan bu ayar sayesinde, FPS oyunlarının gerçekçilik hissi oldukça artabiliyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 12:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 09:59
H1Z1 gibi bir politika izleyebileceklerini geçen bir haberde yazmıştım.İsabetli olmuş açıkçası.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 08:31
First Person Vardı Zaten :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×