PlayStation 3 konsol mu, bilgisayar mı?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PlayStation 3 konsol mu, bilgisayar mı?
Dün haberini girdiğimiz PlayStation 3 ile ilgili birkaç bilgi daha Internet üzerinde dolaşmaya başladı. Sony Computer Entertainment'ın önde gelen isimlerinden Ken Kutaragi çarpıcı açıklamarda bulundu.

Konsollarında tüketicinin isteyeceği boyutta harddisk ekleme imkanı sunacaklarını belirten Kutaragi "PS3'de işletim sistemi çalışacak mı?" sorusuna cevap verirken rakiplerine taş atmayı ihmal etmedi: "Bizler konsolumuzu 'bilgisayar' olarak görüyoruz. Nintendo ise konsollarını 'oyuncak' olarak görüyor." PS3'ün içereceği özelliklerin bilgisayarlar da dahi olmadığını belirten Kutagari son olarak şunları söyledi: "Xbox 360, Windows'u çalıştıracak yapıda olacak ve kendine "oyun makinesi" diyecekmiş. Biz ise konsolumuza aynı anda birden fazla işletim sistemi çalıştırabileceğiz ve konsolumuza 'Süper bilgisayar diyeceğiz.'"
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 3 konsol mu, bilgisayar mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×