PlayStation 3'e özel korku oyunu geliyor

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.03.2011 - 15:29
Flashback'i hatırladınız mı?

Yaşı 25'den yukarı olan sıkı bilgisayar oyuncuları Flashback'i hatırlayacaklardır. 90'lı yılların efsane oyunu Another World'un devamı niteliğindeki Flashback, çıktığında oldukça beğenilmiş ve zevkle oynanmıştı.

Flashback oyununun yapımcısı Paul Cuisset, sadece PlayStation Network'den satılacak AMY isimli oyununu duyurdu. Kıyamet sonrası zamanda geçecek korku türünde olacak oyunun tahmini olarak yaz aylarında PSN üzerinden satışa sunulması planlanıyor. Aşağıda oyun için yayınlanan ilk ekran görüntüsüne bakabilirsiniz.

Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 3'e özel korku oyunu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×