Banner Resmi

Playstore Nisan kampanyasında %90'a varan indirimler var

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.04.2019 - 13:23
Bethesda, 2K, Paradox ve Rockstar gibi popüler oyunlara indirimler geldi

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, Nisan ayına özel indirim kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında oyun tutkunlarının beğenisini kazanan yüzlerce popüler oyun, yüzde 90’a varan cazip indirimlerle Playstore’da sunuluyor.

Playstore'un Nisan kampanyasında büyük indirimler var

Türk Telekom internet faturasına ek olarak 12 aya varan taksit imkanı sağlayan kampanya kapsamında Bethesda, 2K, Paradox ve Rockstar gibi dev yayıncıların oyunları 27 Nisan’a kadar büyük indirimlerle oyunseverlerle buluşuyor.

Oyunseverler, Borderlands The Handsome Collection, Civilization VI ve Ek Paketleri, Grand Theft Auto V, NBA 2K19, XCOM 2, Mafia III ve daha birçok oyunu Nisan Kampanyası kapsamında yüzde 90’a varan indirimlerle alabiliyor.

DOOM, Dishonored, Fallout, Elder Scrolls, Wolfenstein gibi serilerin yer aldığı Bethesda oyunlarında %68’e varan indirimler, Battletech, Europa Universalis IV, Stellaris, Tyranny, Surviving Mars gibi strateji oyunlarının yer aldığı Paradox oyunlarında yüzde 80’e varan indirimler oyunseverleri bekliyor. Ayrıca Playstore’da konsol oyuncuları için de pek çok PS4 oyununda %70’e varan indirim fırsatları sunuluyor.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 21:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2019 00:07
Playstore'da fifa 19 ps4 için 249 TL kutulu versiyonu 219 TL bu nasıl iş acaba? Merak ediyorum yorumumu yayınlayacak mısınız acaba?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore Nisan kampanyasında %90'a varan indirimler var

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×