Playstore Yılın Oyunları 2013 için hazır olun!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 18.12.2013 - 17:15
Playstore sponsorluğunda Merlin'in Kazanı "En İyiler" listesi 2013'te de sizlerle
Koca bir yılın daha sonuna geldik. Oyun dünyasında 2013 yılı bizlere hem yazılımsal hem de donanımsal anlamda sürprizler yaşatan bir yıl oldu. Yeni nesil konsollar ve uzun süredir beklenen oyunların çıkışı ile oyun dünyası daha da zengileşirken bir yandan da bağımsız oyunlar 2013'te resmen coştu.

Playstore Yılın Oyunları 2013 için hazır olun!
Her sene olduğu gibi bu sene de Merlin'in Kazanı olarak 2013 yılında oyun dünyasına katılanlardan kategorilerine göre en iyileri seçmek için hazırlanıyoruz. Bu sene Playstore sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz "2013'ün En İyileri" listemizi sizlere "Playstore Yılın Oyunları" başlığı altında sunacağız. Toplamda 21 kategoriden oluşan "Playstore Yılın Oyunları" listemizde toplamda 100'ü aşkın seçenek sizleri bekliyor olacak.

Hem Facebook sayfamızdan hem de sitemiz üzerinden yapılacak olan "Playstore Yılın Oyunları"na katılarak 2013'ün en'lerini belirleyeceksiniz. Bu bağlamda 20 Aralık Cuma günü başlayacak olan anketimiz için takvimlerinizi şimdiden işaretleyin ve kafanızdaki oyunları belirleyin.

Tekrardan hatırlatalım Playstore Yılın Oyunları 20 Aralık Cuma günü başlıyor! Sürprizler için bizi takip edin!
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2021 22:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore Yılın Oyunları 2013 için hazır olun!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×