Playworld: Superheroes, Süper Kahraman aksiyonunu mobile taşıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 11.12.2014 - 16:13
Mobil platform için üretim ve aksiyonu bir araya getiriyor.
Liverpool merkezli dijital medya, eğlence ve teknoloji stüdyosu Starship bugün, yakında piyasaya çıkacak olan Playworld Superheroes ürünü ile ilgili ayrıntıları gün yüzüne çıkarıyor. Oyuncular, oyunda hayal güçlerini kullanarak tasarımlar ve özelleştirmeler yapacak ve en önemlisi kendi hayal dünyalarında süper kahraman olacaklar. Gerçek zamanlı üretim ile tüm yaş gruplarından oyuncuları hayal güçlerini sınırsız bir şekilde kullanmaya teşvik eden Playworld Superheroes, mobil macera serisi alanında ilk oyun olma özelliğini taşıyor. Oyun, Ocak 2015 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Playworld: Superheroes, Süper Kahraman aksiyonunu mobile taşıyor
Oyun, 5+ yaş grubu oyunculara uygulama içi ücretlendirmeler ve gizli tehlikelerden arındırılmış bir oyun deneyimi sunmak için tasarlandı. Playworld, oyuncuları olasılıkların sadece hayal gücüne bağlı olduğu bir dünyaya davet ediyor. Hollywood dünyasını andıran bir dünyaya karşılık üretim ve yaratıcılığın yanı sıra ahlak ve çevrecilik olgularını da aşılayan oyunda; oyuncular gündelik dünyadan sadece çocukların girebileceği bir dünyaya geçiş yapıyorlar. Çöpler ve diğer atıklarla kirletilmiş bir şehir bahçesinde başlayan oyunda pek farklı bölüm bulunuyor. Oyun temalarının hayat bulduğu Playworld ağaç evinde süper güçlerle dolu bir eğlence deneyimi oyuncuları bekliyor. Serinin başında oyuncular süper kahraman rolüne bürünüp hedefi Playworld dünyasını yok etmek olan kötü kalpli uzaylı çetesi Golumite’lere karşı mücadele veriyor. Oyuncular her anı aksiyon dolu ortamda düşmanları yenmeli; aynı zamanda yeni eşyalar üretmek ve güçlerinin seviyesini arttırmak için gerçek dünyaya geçiş yapmalılar. Sonrasında kahraman adayları kendilerini bekleyen en büyük zorluğu aşmak için göklere çıkacaklar. Hayal güçlerini kuşanmış oyuncular her iki dünyayı da kurtarmak için dünyalara arasında geçiş yapmalılar. Böylece oyuncular hem Hollywood filmlerini andıran gerçek dünyayı hem de Playworld dünyasını kurtarmak için mücadele edecekler.

Playworld: Superheroes, Süper Kahraman aksiyonunu mobile taşıyor
Starship’in kurucusu Martin Kenwright: “Yetişkinler için basit karton kutu gibi görünen şey, çocuklar için süper kahraman kıyafetidir” diyerek söze başlıyor ve ekliyor: “Playworld serisi ile çocuklara öteki benliklerini oluşturmaları için eğlenceli üretim paketleri veriyoruz ve yaratıcılıklarını güçlendirmek istiyoruz. Bu yaratıcılığı da hayal güçlerinin yettiği her şeyi yapabilecekleri bir oyun deneyimi ile taçlandırıyoruz. En uçsuz bucaksız süper kahramanlık hayallerinin dışa vurulduğu oyun ortamında her bölümde yeni bir dünyaya kapı açılıyor. Hayal gücü gerçek bir süper güç ve herkes için sınırsız imkanlarla dolu bir dünya sunuyor. Oyuncularımızın hayat vereceği kahramanları sabırsızlıkla bekliyoruz.”

-Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 00:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playworld: Superheroes, Süper Kahraman aksiyonunu mobile taşıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×