Pokkén Tournament DX için yeni video yayınlandı

Pokkén Tournament DX için yeni video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 3.09.2017 - 12:20
Yayınlanan yeni video ile Lucario tanıtıldı.

Pokemon Company ve Nintendo, bugün yayınladıkları eni video ile Pokken Tournament DX'de bulunan Pokemon'lardan Lucario'yu gösterdi. Lucario tanıtımlarda Japonca ismini kaybetmeyen nadir Pokemon'lardan olabilir.

Switch'e özel olarak geleck olan Pokken Tournament DX, öncesinde Wii U'da oynanabilen Pokken Tournament'ın Nintendo Switch için remaster edilmiş Deluxe sürümü. Bandai Namco tarafından geliştirilen Pokken, dövüş oyunu ustası Katsuhiro Harada tarafından süpervize ediliyor. Oyunun oynanabilir ilk versiyonu önce arcade olarak yayınlandı ve Japonya'da hala arcade salonlarda ve Nintendo standlarında oynanabiliyor. Mario Kart 8 Deluxe'ın Nintendo Switch başarısından sonra Nintendo, Pokken Tournament'ın da milyonlarca satacağından emin gibi gözüküyor.

Pokkén Tournament DX, Nintendo Switch'e özel olarak 22 Eylül'de satışa sunulacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 21:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×