Pornhub, Vine'yi satın almak için Twitter'a teklif götürdü

Pornhub, Vine'yi satın almak için Twitter'a teklif götürdü

Onur Güner
Onur Güner 28.10.2016 - 17:13
Şirketin açıklaması da oldukça manidar
Hatırlarsanız geçen gün bir haber yapmış ve Twitter'ın bünyesindeki Vine platformunu kapatacağını açıklamıştık. Ancak yaşanan gelişmelerden sonra Twitter tekrar bu platformdan kâr edebilir. Çünkü dünya genelinde en ünlü yetişkin içerik film platformları arasında yer alan Pornhub, son zamanlarda sıkıntılarla boğuşan Twitter'ın gözden çıkardığı Vine platformunu satın almak için resmi bir teklif götürdü. Pornhub kurucusu Corey Price'in bizzat Twitter CEO'su Jack Dorsey'e götürdüğü teklif ise söylenene göre hanesinde oldukça çok rakam içeren bir teklifmiş. Herkesi şoke eden bu teklifin ardından ise Pornhub CEO'su Corey Price, yaptığı açıklama ile insanlardaki şaşkınlığın gülüşmelere dönmesine sebep oldu. Bildiğiniz üzere Vine bir 6 saniyelik video çekme platformu. Yani çektiğimiz videolar çok kısa sürüyor. Bundan dolayı da ünlü CEO yaptığı bir açıklamasında, ''Altı saniye bazıları için yeter de artar bile.'' ifadelerini kullandı. Yani oldukça derin anlam içeren bir açıklamada bulunmuş oldu.

Pornhub, Vine'yi satın almak için Twitter'a teklif götürdü
Bir diğer şaşkınlık yaratacak hareket ise diğer CEO Jack Dorsey'den geldi. Zira söylenene göre Dorsey, Twitter'ın maddi sıkıntılar çekmesine rağmen bu teklifi hala kabul etmemiş ve düşünmek için izin istemiş. Ancak muhtemelen Twitter bu teklifi kabul edecek ve şirket böylelikle biraz da olsa rahatlamış olacak. Ancak Pornhub'un Vine'yi almasıyla birlikte bazı şeyler çok garip olacak. Çünkü 'sosyal fenomeni' dediğimiz kişilerin yerini artık 'porno fenomeni' deyimi alabilir. Zira Pornhub büyük olasılıkla Vine'yi amatör video programı kapsamında kullanacak. Bakalım ne tür gelişmeler olacak bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 08:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2016 11:05
Özel isimlerden sonra kullandığınız kestirme işaretini İngilizce okunuşuna göre kullanıyorsanız (örn. Twitter'ın) bunu yazının tamamında uygulamanız gerekmektedir. Pornhub'un, Vine'yi gibi ifadeleriniz yanlıştır.
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2016 14:17
"kestirme işareti" ifadesi de bildiğim kadarıyla yanlış. kesme işaretidir o kestirme olsa duramazsın:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 15:03
Korkunç bir şey. Bunun kız pazarlamaya ne kadar yol açabileceğinin farkında mısınız? İsteyen istediğini izlesin, umrumda değil. Ama Vine'ın kitlesini düşünürsek hepsi ergen insanlar ve ergen insanların ne düşüncelere sahip olabileceğini biliyoruz. Ünlü olabilmek için kendilerini yayınlayacaklar.
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 22:39
Bu insanlık hiç iyi bir yere gitmiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 01:41
Türkiyede yaşayanlar fazla sevinmesin, Vine size kapatılır muhtemelen.. LOL
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2016 18:51
burada sanırım pornhubla ortak sürekli onların haberi yapılıyor :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2016 15:19
6 saniyelik +18 gif yapacaklar demek ki :D Adamlar bir ışık görmüş ki vine'nı satın alıyorlar :D Tvitter sattığına pişman olur mu acaba. Peçeteciler yine yaşadı :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×