Portal 2'ye Gamescom'da özel gösterim

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 13:59
Geleceğe açılan sonsuz delik: Portal 2
Valve tarafından geliştirilen yeni FPS oyunu Portal 2 için, önümüzdeki hafta Gamescom fuarında özel bir gösterim yapılacak. İlk oyunun yüzlerce yıl sonrasında geçen bu yeni macera, silah, düşman ve mekân çeşitliliği olarak ilk oyunu fersah fersah geçiyor.

Portal 2'ye Gamescom'da özel gösterim
Portal 2'nin ilk gösterimini Gabe Newell, geçtiğimiz E3 fuarında Sony standında yapmış ve büyük bir sürprize imza atmıştı. Portal 2'nin konsollarda en iyi performansı PS3'te sağlayacağını söyleyen Gabe Newell, çıkış için de önümüzdeki yılı işaret etmişti. Belki bir sürpriz de Gamescom'da gelir.

Gamescom, 18-22 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Portal 2'ye Gamescom'da özel gösterim

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×