Prey 2'nin E3 2011 oynanış videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.06.2011 - 14:38
Uzayda yeni yaşam formu
Human Head tarafından geliştirilip, Bethesda tarafından dağıtımı üstlenilen Prey 2'nin yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Bu yeni oyun, ilki gibi lineer değil, open world tarzda olacak. Ayrıca ilk oyundaki yönettiğimiz karakter Tommy'nin yerine bu oyunda farklı bir karakteri kontrol edeceğiz. Doom 3 motorunun geliştirilmiş bir sürümünü kullanan Prey 2, PC ve konsollar için hazırlanıyor. İyi seyirler.Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prey 2'nin E3 2011 oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×