Prince of Persia hakkında yeni bilgiler

Prince of Persia hakkında yeni bilgiler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Prince of Persia hakkında yeni bilgiler

Prince of Persia hakkında yeni bilgiler

Bir dergide oyun ile ilgili yayımlanan bazı bilgilere göre, yeni "Prince of Persia" eski oyunlara nazaran oldukça farklı bir yapım olacak. Yapımcıların daha önce de belirttiği üzere farklı ve çizgisel bir grafik motoru kullanan POP, yeni nesil "Street Fighter IV" ve "Okami" tasarımlarında bir oyun olacak. Oyunun ilerleyişinde oyunculara bir çok seçenek sunulacağını belirten yapımcılar, kesinlikle yeni oyunun "Open World" şeklinde özgür bir oynanış barındıracağını belirtiyorlar. Bunun yanında yapacağımız savaşlarda üzerinde bulunduğumuz çevre de olabildiğince etkileşimli ve kullanışlı olabilecek, böylece savaş stratejilerimizi çevreye göre belirleyebileceğiz. Her şeye rağmen "Assasin's Creed" gibi bir oyun olmayacak tabii ki. PC, PS3 ve X360 için duyurulan yapımın DS versiyonunun da hazırlanması planlanıyor.

KAYNAK
Prince of Persia hakkında yeni bilgiler
ps3.kombo.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 19:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×