Prince of Persia için geri sayım!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Prince of Persia için geri sayım!
Prince of Persia: The Two Thrones'un çıkmasına sayılı günler kaldı! Öyle ki 1 Aralık'ta raflardaki yerini alacak olan yeni Prens, Warrior Within'in bittiği yerden kısa süre sonrasında başlıyor. Babil'e dönmek için yola koyulan Prens herşeyden habersizdir. Zira Babil halkı, savaşların başlamasındaki tek sorumlunun Prens olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden de kahramanımıza karşı çok ciddi boyutlarda öfke beslenmektedir. Prens'in Babil halkı tarafindan ele geçirilmesini önlemek için Prenses Kaileena araya girer ve zamanın kumlarını serbest bırakır. Böylelikle yeni maceramız başlamış olur!

Yeni oyununda bir çok yeni kombo ve bir çok yeni silah bulunacak. PC, PS2, Xbox ve GC için satışa sunulacak olan Prince of Persia: The Two Thrones'un yeni bir videosu yayınlandı. 12 MB boyutundaki videonun ismi "Farah". Yüklemek için ise buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 10:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince of Persia için geri sayım!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×