Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu

Sacit Kemal Eraslan
Sacit Kemal Eraslan 3.06.2010 - 12:31
Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu
Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu


Prince of Percia yapımcısı ve kod yazarı Jordan Mechner, vizyona girecek olan Prince of Persia filmi hakkında konuştu. Mechner filmdeki seçimleri beğendiğini de ekledi.

"Filmin çekiminde yardımcı olmadım ama yapımı çok beğendim. Bence hepsi harika. Jake (Prens yerine oynayan aktör) aynı oyundaki prens gibi gözüküyor. O harika bir oyuncu ve gözümdeki prense uygun olan bütün kahramanlık özelliklerini temsil edebilecek bir oyuncu. O bir savaşçı, ama aynı zamanda prensin yaramaz ve çekici havasını ekranda çok güzel verebilecek bir oyuncu."

Bu kısım, konuşmasının sadece ilk paragrafı. Konuşmasını " Ben sevdim, inşallah oyuncular da sever." cümlesi ile bitirdi. Eğer oyunun yapımcısı bile filmi sevdiyse, sadece para için çekilmiş bir film olmadığı, gerçek prensi filme yansıtma ihtimalleri var demektir.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×