Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu

Sacit Kemal Eraslan
Sacit Kemal Eraslan 3.06.2010 - 12:31
Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu
Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu


Prince of Percia yapımcısı ve kod yazarı Jordan Mechner, vizyona girecek olan Prince of Persia filmi hakkında konuştu. Mechner filmdeki seçimleri beğendiğini de ekledi.

"Filmin çekiminde yardımcı olmadım ama yapımı çok beğendim. Bence hepsi harika. Jake (Prens yerine oynayan aktör) aynı oyundaki prens gibi gözüküyor. O harika bir oyuncu ve gözümdeki prense uygun olan bütün kahramanlık özelliklerini temsil edebilecek bir oyuncu. O bir savaşçı, ama aynı zamanda prensin yaramaz ve çekici havasını ekranda çok güzel verebilecek bir oyuncu."

Bu kısım, konuşmasının sadece ilk paragrafı. Konuşmasını " Ben sevdim, inşallah oyuncular da sever." cümlesi ile bitirdi. Eğer oyunun yapımcısı bile filmi sevdiyse, sadece para için çekilmiş bir film olmadığı, gerçek prensi filme yansıtma ihtimalleri var demektir.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince'in yapımcısı film hakkında konuştu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×