Pro Evo 4'ün Japonya versiyonu tamamlanmak üzere

Pro Evo 4'ün Japonya versiyonu tamamlanmak üzere

Erdem Gülova
Erdem Gülova 3.06.2010 - 12:31
Pro Evo 4'ün Japonya versiyonu tamamlanmak üzere
Pro Evolution Soccer 4'ün Japonya versiyonu tamamlanmak üzere. Oyunun Ağustos'un 5'inde çıkması bekleniyor. Ancak birkaç eksik dışında. Çoğu kullanıcı Pro Evolution 4'de online mod'un olacağını bekliyordu. Ne yazık ki bu beklentileri boşa çıktı. Oyunun Xbox versiyonununda çıkacağı ve bunda bi online mode olacağı düşünülüyor, tabi ki Microsoft'la Konami anlaşırsa.

Online mode'da ki bu açıklığa rağmen her zamanki gibi Konami futbol alanındaki üstünlüğüyle göze çarpıyor. Yeni oyunda bizi; yeni bir freekick sistemi, daha çok hareketler, hileler, uzun topları oynama üstünlüğü ve değişik çalım stilleri bekliyor. Bundan başka yeni efektler ve hakemlerle ilgili birçok yenilik bizi bekliyor. Takımlar daha çok ve gelişmiş olarak karşımıza çıkacak. Mesela oyuncuların tanıtımları ve emekliye ayrılması gibi birçok özellik olacak. Konami'nin bu yeni oyunu yakın zamanda bize kazandırması dileğiyle.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×