Prototype'in açılış sinematiği

Hamza Bulut
Hamza Bulut 3.06.2010 - 12:31
Prototype'in açılış sinematiği

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Radical Entertainment'in geliştirdiği, Activision'un dağıtımını üstlendiği Prototype'de; Alex Mercer adlı karakteri yöneterek, New York City'yi etkisi altına alan ve kendini bir canavar haline getiren virüsten kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışıp, intikam peşinde koşacağız. Bu zorlu serüvende gazeteci kız kardeşimiz Dana Mercer ve Patalog olan Dr. Rowlond bize yardım edecek kişiler olurken, elbetteki en büyük yardımı virüsün etkileri ile bir çok özellik taşıyan vücudumuzdan alacağız. Prototype'in belki de en dikkat çekici yanı, hikayeyi aktarış şekli olacak. Vücudumuzun yapabildiklerinden biri olan dokunduğumuz kişinin şekline bürünme özelliği sayesinde, o kişilerin anılarına da elde edeceğiz ve hikayenin bir bölümü de bize bu anılar aracılığıyla aktarılacak. Şimdi ise sizleri, oyunu beklerken biraz daha sabırsızlanmanıza neden olacak açılış sinematiği ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.         Prototype, 9 Haziran'da PC, Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasalarda olacak.

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prototype'in açılış sinematiği

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×