Prototype'ten yeni bilgiler

Hamza Bulut
Hamza Bulut 3.06.2010 - 12:31
Prototype'ten yeni bilgiler

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Radical Entertainment'in geliştirip, Activision'un dağıtımını üstlendiği aksiyon-macera oyunu "Prototype" için hikayedeki detayları veren bir video yayımlandı. Daha önceden de bilindiği gibi, oyundaki ana karakter Alex Mercer, kendini bir morgda incelenirken bulur ve oraya nasıl geldiğini, virüsü nasıl kaptığını öğrenmek için iz sürmeye başlar ve tabii ki asıl amacı ise bunu ona yapanlardan intikam almaktır. Virüsün verdiği özel güçler sayesinde ise amacına ulaşması çok daha kolaydır. Dün yayımlanan bir video ile de oyundaki yan karakterler ortaya çıktı: Bir gazeteci olan kız kardeşimiz Dana Mercer bize kimi soruların cevaplarını vermekte yardımcı olacakken, yerel bir hastenede Patolog olan Dr.Rowland da New York City'yi ele geçiren virüs ile ilgili sorunlarımızda bizim yanımızda olacak. Oyundaki en büyük düşmanımız ise, Amerika ordusunun virüslü kişilerle savaşan bir bölüğünün lideri olan Specialist olacak. Karakterimizin bir özelliği de, dokunduğu kişinin şeklini alabilmesi olarak açıklanmıştı. Bu sayede düşmanlarımızın aklını karıştırabilecek ya da aralarına sızabilecektik; bunun en büyük yararı ise, yayımlanan son video ile açıklanıyor. Dokunduğumuz kişinin sadece şekline bürünmekle kalmıyor, ayrıca onun anılarına da sahip oluyoruz. Bu sayede önemli kişilerin şekline bürünüp, anılarına sahip olarak, başımıza gelenlerin asıl nedenini ortaya çıkarabileceğiz; hikaye de bu anılar sayesinde açıklık kazanacak ve ilerleyecek. "Prototype" hakkında edindiğimiz son bilgiler bu şekilde. Oyun, Haziran 2009'da PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 00:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prototype'ten yeni bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×