PS MOVE demoları PSN’e geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 02:34
Isınma hareketleri bunlar
Şüphesiz ki Sony’nin şu sıra gelecek için en fazla güvendiği silahı, Move teknolojisi. SCEE’den Nick Robinson, PS Move demolarının PSN’e geleceğini doğruladı. Böylelikle oyuncuların Move için ilk izlenimlerini elde edebilmelerine olanak tanınacak.

PS Move’un Starter Pack’i 17 Eylül’de İngiltere’de raflarda olacak. Paketin içinde Move, Playstation Eye ve Starter diski bulunacak.

PS MOVE demoları PSN’e geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS MOVE demoları PSN’e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×