PS2 için Ironstorm 2004'ün 2. çeyreğinde

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
PS2 için Ironstorm 2004'ün 2. çeyreğinde
MC2 Entertainment firması yeni oyunu Ironstorm: World War Zero'nun bu yılın 2. çeyreğinde piyasalarda olacağını belirtti. Oyunun yapımı Rebellion tarafından devam ediyor ve oyun daha önce 2003'ün kasım ayı için planlanmıştı. Oyun 1. Dünya Savaşı'nın hiç bitmediği ve 1964 yılına kadar sürdüğü bir zamanda geçiyor. FPS türündeki oyunda James Anderson rolündeyiz. Oyunda dünyayı bir Rus-Moğol ülkesi haline getirmek isteyen Baron Ungenberg'e karşı mücadele ediyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 için Ironstorm 2004'ün 2. çeyreğinde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×