PS3'ün "Gears of War'ından" yeni bilgiler

PS3'ün "Gears of War'ından" yeni bilgiler

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
PS3'ün "Gears of War'ından" yeni bilgiler

PS3'ün "Gears of War'ından" yeni bilgiler

Tecmo tarafından TGS 2008 fuarında PlayStation 3'e özel olarak duyurulan "Quantum Theory'e" ait yeni bilgiler açıklandı. İlk başta X360'ın "GeOW" oyununu andıran "Quantum Theory", yüksek aksiyon ve heyecanı içinde barındıran fantastik bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Özel yapılmış mekanik bir silah ile güçlü bir yumruğu olan bir karakteri yöneteceğimiz oyunda, bir de esrarengiz bir bayan karakter bize yoldaşlık yapacak. Oyunda, gerçek zamanlı olarak mekanların değişimine de tanıklık edeceğiz. Sürekli iki karakter ile ilerleyerek, yeri geldiğinde güçlerimizi birleştirip çok daha farklı kombinasyonlar oluşturabileceğiz. Oyunun renk tasarımının ise oldukça parlak ve göz alıcı olacağı belirtiliyor. Online kısmında ise, başka bir kişiye karşı karakterimizi ve güçlerimizi seçerek savaşabileceğiz ya da kendi ordumuzu yaratarak başka bir takıma meydan okuyabileceğiz. Açıkçası oldukça iddialı geldiğini söylebileceğimiz "Quantum Theory'nin" çıkış tarihi ise, şu an için 2009 yılı olarak belirtiliyor. Resimlerine ve videosuna kaynaktan ulaşabilirsiniz.

KAYNAK
PS3'ün "Gears of War'ından" yeni bilgiler
worthplaying.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 01:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×