PSP'nizi kablosuz kol ile oynayın

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 1.11.2011 - 10:13
O hala ilk göz ağrısı
PS Vita'nın duyurulmasından beridir PSP'nin pabucu dama atılmıştı ancak Doso isimli bir şirket Sony'nin el konsolunun değerini hala yansıtacak bir ürün geliştirerek ona kablosuz oyun kolu bağlama imkanı sağladı.

PSP'nizi kablosuz kol ile oynayın
27 dolara satılan bu kol PSP 1000-2000 ve 3000 modellerini de destekliyor. Ürünün Türkiye'ye ne zaman geleceği henüz belli değil.

Haber için Mustafa Kandilli'ye teşekkür ederiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 01:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2021 02:06
Bu kolu şuan bulmak mümkün mü
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP'nizi kablosuz kol ile oynayın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×