PUBG Mobile x Arcane yayıncı buluşmasına davetlisiniz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.11.2021 - 15:48
PUBG Mobile X Arcane işbirliği için özel bir yayıncı etkinliği düzenleniyor ve bu etkinliğe tüm oyun severler davet ediliyor.

PUBG MOBILE x Arcane işbirliği geçtiğimiz günlerde duyurulmuş ve bu ortaklık her iki oyuncu kitlesi için de güzel bir sürpriz olmuştu. Yapılan işbirliği sonrasında League of Legends dünyasından esinlenerek karşımıza çıkan Arcane dizisinin karakterlerini PUBG MOBILE'da görmüştük. Bu karakterlerin oyuna eklenmesi dışında tabi ki özel içerikler ve büyük bir etkinliğin de kapıları açılmıştı. 

PUBG Mobile x Arcane yayıncı buluşmasına davetlisiniz

PUBG MOBILE ekibi ise bu işbirliğini oyuncularla kutlamak ve onları her iki oyunun da sevilen yayıncılarıyla bir araya getirmek için özel bir etkinliğe imza atıyor. Aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak 28 Kasım'da düzenlenecek etkinliğe katılma şansına erişebilirsiniz. Etkinlik ile ilgili yapılan açıklama ve katılım linki şu şekilde;

PUBG Mobile x Arcane yayıncı buluşmasına davetlisiniz

PUBG MOBILE X ARCANE yayıncı buluşması METROPOL AVM - FDR İnternet Cafe'de, 28 Kasım Pazar günü gerçekleşecek!

PUBGM ve LOL yayıncılarının yer alacağı etkinliğimizde turnuvalar, çekiliş, soru-cevap, söyleşi ve dahası sizlerle olacak. Etkinliğe katılabilmek için doldurman gereken forma buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 01:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG Mobile x Arcane yayıncı buluşmasına davetlisiniz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×