PUBG'nin Codename: Savage haritası için ikinci deneme başladı

PUBG'nin Codename: Savage haritası için ikinci deneme başladı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 18.04.2018 - 23:37
PlayerUnknown's Battlegrounds için ikinci denemeler başladı

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun yeni haritası,  Codename: Savage'ın test denemeleri geçtiğimiz günlerde açılmıştı, oyunun 8 x 8 km'den, 4 x 4 km'ye indirildiği ve ormanlık alanda geçtiği haritanın ikinci denemeleri başladı.

PlayerUnknown's Battlegrounds için ikinci denemeler başlıyor

Oyunun geliştiricileri ikinci kez oyuncuları yeni harita üzerinde bu hafta sonu boyunca oyuna davet ediyor. PUBG Corp,  geçtiğimiz günlerde haritanın deneme sürümü için kayıtları başlattı ve bu hafta sonu boyunca, kaydolmuş olan oyuncular oyunun yeni haritasını deneyimleyecekler.

Yeni gelecek güncelleme oyuna Savage haritası ile birlikte yeni silahlar da ekleyecek. Eklenecek yeni özellikler arasında 3x ve 6x dürbünleri ve pompalı tüfekler için Duckbill eklentisi bulunmakta.  PUBG Corp. tarafından yapılan herhangi bir açıklama olmasa da ilk testin ardından ortaya çıkan bilgiler bu şekilde idi. Eklentide göreceğimiz yenilikler; nişan alırken dürbünlerden biri yakınlaştırma ile üç kat yakını görmeyi mümkün kılarken diğeri daha uzaktaki hedefleri altı kat daha yakın görmeyi sağlıyor. Pompalı tüfeklere gelen Duckbill eklentisi ise silahtan çıkan kurşunun nasıl dağılacağını etkiliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 02:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×