PUBG'nin mobil sürümünü oynadık! Oyunda bot var mı yok mu?

PUBG'nin mobil sürümünü oynadık! Oyunda bot var mı yok mu?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.03.2018 - 16:16
PUBG'nin mobil sürümü nasıl olmuş?

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG'nin mobil sürümü nihayet çıktı. Öncelikle Çin'de çıkan ve kısa bir süre sonra batı pazarına da giren PUBG Mobile, an itibari ile ülkemizde de bedava olarak yayınlandı. Biz de bu videomuzda bot iddiaları ile savaşan oyunun bu mobil sürümünü denedik. 

Pubg mobile nasıl bir oyun?

Yayınlanması ile birlikte tüm ülkelerde en çok indirilen oyunlardan biri olan PUBG'nin mobil sürümü aslında genel olarak bilgisayar sürümü ile aynı özelliklere sahip. 100 kişinin devasa bir haritaya indiği oyunda, giderek küçülen haritada hayatta kalmaya çalışıyor ve etrafı araştırarak daha iyi mühimmatlar bulmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun mobil sürümünün en farklı olduğu noktalardan birisi de arayüz sistemi. Bot karmaşası ile boğuşan bu mobil sürümde PC versiyonuna göre çok daha başarılı bir arayüz olduğunu söyleyebiliriz. öyle ki uçağın gideceği yönden tutun da aldığınız silahlar ve eşyalar üzerindeki hakimiyetiniz de PC versiyonuna göre daha kolay bir hale getirilmiş. Umarız burada yapılan bazı değişiklikler en kısa sürede PC versiyonuna da eklenir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 05:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
bortozol
bortozol 2.04.2018 13:27
var işte , sen ... bot gibi oynuyosun kankam .
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×