RAGE 2 için The Game Awards 2018'te yeni video yayımlandı

Korhan ONUK
Korhan ONUK 7.12.2018 - 08:29
Post apokaliptik vahşete hazır mıyız?

Post apokaliptik bir dünyaya sahip olan RAGE 2 için yeni bir videonun The Game Awards 2018'te duyurulacağı açıklanmıştı. Verilen söz tutuldu ve yapılan törende oyunun yeni videosunu görme şansına eriştik.

RAGE 2'nin yeni fragmanında bol bol vahşet var

Avalanche Studios ve id Software'in geliştirdiği RAGE 2 için The Game Awards 2018'te yeni bir video yayımlandı. Post apokaliptik bir dünyada geçecek olacak RAGE 2 için yayımlanan video bizlere oyunun sahip olacağı şiddet oranı konusunda fikir veriyor. 

RAGE 2, devasa bir dünyaya sahip olacak. Delirmiş karakterlerle ve kaotik görevlere sahip olacak olan oyunda, şiddet oranı yüksek olacak. Öldürdüğümüz kişiler parçalanabiliyor, uzuvları etrafa dağılıyor. 

RAGE oyununda yer alan araç savaşları RAGE 2'nin en büyük yanlarından birini oluşturacak. Tabii ki yeni oyunda bu savaşlar çok daha vahşi ve araç parçası ile dolu olacak. 

RAGE 2'nin yayımlanan fragmanı kıyamet sonrası bir dünyayı bize güzel bir şekilde yansıtıyor. Oyunun resmi çıkış tarihi 14 Mayıs 2019 olarak duyuruldu. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak olan oyun hakkında sizin düşünceleriniz neler?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 13:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2018 21:49
Oyun hakkındaki düşüncelerim : Steam mağazasına gelmediği sürece satın almayacağım umarım birileri sesimizi duyar ne olursa olsun Steam da satışa sunulmalıdır kendi mağazanı oluştur ama biraz şu beğenmediğimiz Ubisoft'u örnek alsalar sorun yaşamayacağız Uplay gelen bir oyun Steam içinde geliyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
RAGE 2 için The Game Awards 2018'te yeni video yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×