Ragnarok Online'dan sürpriz

Ragnarok Online'dan sürpriz

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 30.12.2012 - 15:04
İkinicisi için talep çok
Ragnarok Online'dan sonra, takipçilerin yıllardır beklediği Ragnarok Online 2 için son detaylar açıklanmaya başladı. Özellikle Ragnarok Online'ın tekrar piyasaya sürülmesinden şikayetçi olan oyunseverler, oyunun ikinicisi için taleplerini sürdürmeye devam etti.

Ragnarok Online'dan sürpriz
Yayımlanan son haberlerden biri de 27 Aralık tarihinin, Ragnarok Online 2 için beta olarak kesinleşmesiydi. Yalnız yaşanan aksaklıklar ve üretici firmanın tam olarak istediğini elde edememesinden kaynaklı, bu tarihi ertelediler.

3 Ocak tarihinden itibaren Ragnarok Online 2 için, test sunucuları açılacak. Asiasoft Online, oyuncuların sunucuları test etmek için çağırmaya başlayacaklarını ve hataları da takipçilerle bulmak istediğini belirtti. Oyunun en iyi şekilde piyasaya çıkması için ellerinden geleni yaptıklarını da belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 10:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×