RaiderZ'nin açık betasına davet

RaiderZ'nin açık betasına davet

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.10.2012 - 00:50
Yeni bir maceraya adım atın
Gameforge en yeni MMO’su RaiderZ‘in açık betasını gururla sunar. Artık tüm Avrupa’dan oyuncular bir hesap oluşturup www.raiderz-europe.com sayfasından istemciyi indirerek oyuna katılabilir.

Sabırsızlıkla RaiderZ oynamanın bir fırsatını kollayan tüm HunterZ’lar için bugün muhteşem bir gün. Büyük av zamanı geldi! Ayrıca bu test süresince oluşturulan karakterler birkaç hafta önce de duyurulduğu üzere silinmeyecek.

Maceracılar artık kapalı betadan da ileriye gidebilir, çünkü seviye üst sınırı 35’e yükseldi ve oyunda üç yeni bölge açıldı: Rits, Riode ve Büyük Suskunluk Duvarı HunterZ gruplarına kazanmak için yeni ganimetler sunuyor. Yeni bölgeler demek yeni efsanevi canavarlar demek! Bu tehlikeli yaratıklar yüzyıllardır pusuda bekledi, şimdi tek amaçları acemi maceracılarla açlık gidermek.

RaiderZ'nin açık betasına davet
CoinZ Dükkanı’nda ilk eşyalar da görücüye çıktı. Oyuncular istedikleri değerli dirilme taşlarını, yetenek sıfırlama için yardımcı nesneleri ve beğendikleri orjinal kostümleri alabilir. Gameforge CoinZ Dükkanı’nın oyun dengesini olumsuz şekilde etkilemeyeceğinden emin ve bunun böyle devam etmesi için de her zaman gerekli önlemleri alacak.

- Basın Bülteni


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 01:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×