Rainbow Six: Siege'in yeni haritasında Ezio'yu görmek mümkün

Rainbow Six: Siege'in yeni haritasında Ezio'yu görmek mümkün

Furkan Güler
Furkan Güler 24.05.2018 - 16:16
We work in the dark to serve the light. We are Assassins.

Ubisoft ekibinin son yıllarda ortaya koyduğu en başarılı oyun olan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'in yeni sezonu geride bıraktığımız dönemlerde duyurulmuştu. Oyun için düzenlenen son eSpor turnuvasında oyunun yeni sezonunu detaylandıran geliştiriciler, Villa haritasının oyuna ekleneceğini belirtmişti. Villa haritasını gören oyuncular, direkt olarak Assassin's Creed 2'de yer alan ve Ezio'nun ailesine ait olan villanın yeni harita ile arasındaki bağı kısa sürede çözmüştü. Bunların yanında şu anda test sunucularında olan Villa haritasında ortaya çıkan yeni görsel, Ezio'nun gerçekten de Rainbow Six: Siege'e koyulduğunu gözler önüne serdi.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege için gelen yeni haritada Ezio göndermesi bulundu

Yeni eklenen Villa haritasının tam tepesine çıkıp, Kuzey yönüne baktığınızda kilisenin tepesinde çömelmiş bir şekilde duran insanı direkt olarak fark edebiliyorsunuz. Tabi ki konu Ubisoft ve kilise tepesinde dertli bir şekilde çömelen insanlar olunca, akıllara ilk olarak Ezio geliyor. Muhtemelen geliştiriciler bu tarz easter eggleri, Assassin's Creed hayranı oyuncular için oyuna iliştirmiş. Ayrıca Villa haritasının iç dekorasyonunda Assassin's Creed serisinin logosunu belirli yerlerde görmek mümkün.

Rainbow Six: Siege'in yeni haritasında Ezio'yu görmek mümkün

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 23:46
Peki Ezio'da bizi görecek mi?
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2018 14:00
Bakın burası çok önemli
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×