1/4

Rappelz: Altın Hükümdar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Rappelz'in yapımcısıyla konuştuk!
Online oyun dünyasında önemli bir yeri bulunan Rappelz, Altın Hükümdar isimli güncellemesiyle genişlemeye devam ediyor. Siz de bu fantastik macerada yerinizi almak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeyin. Oyunun yapım sorumlularından Adrien Marchandise ile güzel bir söyleşi gerçekleştirdik.

1. Sizi tanıyabilir miyiz? Ekipteki göreviniz nedir?

Ben Adrien Marchandise, Gala Networks Europe tarafından tüm Avrupa’da 5 dilde yayınlanan Rappelz oyunun prodüktörüyüm. Rappelz yapımcısı olarak, Türkiye ile birlikte ayrıca diğer Rappelz Avrupa Takımlarını yönetmekteyim.

Ayrıca oyunla ilgili müşteri hizmetleri kararlarından da sorumluyum.

2. Altın Hükümdar'ın konusu nedir? Biraz bahseder misiniz?

Altın Hükümdar, Rappelz’in son genişletmesi. Altın Hükümdar'ın hikayesi gizemli bir ışık tarafından yönlendirilen bir maceracı grubunun antik bir tapınak keşfetmesine dayanır, Güneş Tapınağı El Kassia. Bu tapınak, cin gibi yaratıklar tarafından korunmaktadır ve bunların bir de onlara önderlik eden efendileri vardır; Ra. Altın Hükümdar genişletmesi ile Rappelz’de heyecan artıyor. Bu zindanın efendisi olabilmek için oyuncuları amansız bir mücadele bekliyor.

Rappelz: Altın Hükümdar

3. Bu eklentiyi oynayabilmek için ana oyundaki gelişim seviyesini tamamlamak zorunda mıyız, yoksa yeni bir karakter hazırlayarak direkt olarak Altın Hükümdar'ında maceraya atılabilir miyiz?

Bu genişletmeye her oyuncu erişebilir. Zindanın kendisi yüksek seviyeli oyuncular için tasarlandı, ancak Altın Hükümdar'ın çoğu içeriği her oyuncu için erişilebilir. Yeni yaratıklar bunun büyük bir parçası. Cin, Kraken ve Tafari, değişik seviyelerde oyuncular tarafından avlanabilir. Kraken, bütün oyuncuların erişebileceği bir yaratık. Cin ise oyunun en güçlü yaratıklarından ve nadir bulunuyor, bu nedenle de az
sayıda oyuncunun sahip olabileceği bir tür.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×