RE: Operation Raccoon City korku oyunu olmayacak!

Murat Sağlam
Murat Sağlam 5.04.2011 - 16:12
Önce vur, sonra kork.
Yeni Resident Evil ile ilgili haberlerin ardı kesilmez oldu. Üst üste gelen haberler serinin hayranlarını bir üzüyor, bir sevindiriyor desek yeridir herhalde. Yapımcı Masachika Kawata kanadından gelen açıklama ise oldukça ilgi çekici.

RE: Operation Raccoon City korku oyunu olmayacak!


Üzerinde çalıştıkları serinin yeni oyununu yaparlarken, amaçlarının ünlü korku serisine devam etmek değil, öncelikli olarak bir aksiyon oyunu yapmak olduğunu söyledi. "Bütün aksiyon oyunlarının öğelerini aldık, üzerine biraz da korku serpiştirdik, son olarak da Resident Evil dünyasına oyunu yedirdik" diye özetliyor durumu Masachika Kawata. Söyledikleri bununla da bitmiyor, yeni oyunun gelmiş geçmiş en özel oyunları olacağını da ekliyor. Bize biraz abartılmış gibi gelse de bakalım bu açıklamalar serinin hayranları tarafından nasıl karşılanacak merak ediyoruz.
Yorumlar 81
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
RE: Operation Raccoon City korku oyunu olmayacak!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×