Red Dead Redemption 2 modu Arthur'u süper insan yapıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.06.2020 - 11:49
Red Dead Redemption 2'nin PC sürümünün çıkması ile birlikte mod yelpazesi de genişlemeye devam ediyor. Yayınlanan yeni mod süper güçler üzerine kurulmuş.

Red Dead Redemption 2 için yeni ve farklı modlar gellmeye devam ediyor. Oyunun PC sürümünün çıkması ile birlikte daha önce mod yapımcılarının farklı işlere imza attıklarını görmüştük. Oyundaki hayvanları kontrol etme, küçük insanlar ya da Jack marston ile racon kesme gibi modlar ilk aklımıza gelenler arasında yer alıyor. Red Dead Redemption 2 için yayınlanan yeni mod ise Arthur Morgan'a adeta süper insan güçlerini bahşediyor diyebiliriz.

Red Dead Redemption 2 modu Arthur'u süper insan yapıyor

Daha önce GTA V için de yayınlanan benzer bir mod bulunuyordu. Rockstar oyunlarına yaptığı modlar ile bilinen JulioNIB bu sefer süper insan modunu Red Dead Redemption 2'ye uyarlamış. JulioNIB son olarak Super PIG modu ile karşımıza çıkmıştı. Bu mod sayesinde oyundaki domuz, kurt ve köpek gibi farklı hayvanların devasa versiyonları ile karşılaşıyor ve onları binek hayvanı olarak kullanabiliyorduk. Super Arthur isimli bu mod sayesinde ise adından da anlaşılabileceği gibi Arthur adeta yenilmez bir karaktere dönüşüyor.

Kurşunlardan hiç hasar almadığı gibi insan üstü bir güce kavuşan Arthur, aynı zamanda havada uçma yeteneğine de sahip oluyor. Ayrıca karşılaştığınız düşmanları, NPC karakterleri ümüklerinden sıkarak metrelerce uzağa fırlatabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde onları duvar ya da ağaçlara doğru fırlatarak tek hamlede işlerini bitirmek de mümkün. Henüz yapım aşamasında olan bu mod için yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 05:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2020 01:39
Yanlisiniz var Arrhur zaten süler bir insan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2020 18:12
Arthur zaten super bir karakter, gerisi marvel saçmalığı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2020 15:57
Bu modlarla oyunun içine ediyorlar.
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2020 20:48
Yükleme zorunluluğu yok qanqa uyandırayım..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2020 17:15
O zaman bu mod ile son göreve girsem o_O
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2020 12:51
Bu modların detaylı nasıl yapıldığını bilen birileri varmı acaba bu mod olsun animals mod olsun nasıl yapılıyor bu modlar internette nasıl yapıldığına dahil hiç bişey yok oyunu alıp yapamamaktan korduğum için oyunu almıyorum .
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption 2 modu Arthur'u süper insan yapıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×