Red Dead Redemption 2'de gerçek bir çete hissiyatı yaşayacağız

Red Dead Redemption 2'de gerçek bir çete hissiyatı yaşayacağız

Furkan Güler
Furkan Güler 4.05.2018 - 11:36
Rockstar Games, oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatmak istiyor.

Üçüncü fragmanı ile birlikte oyuncular üzerinde büyük bir heyecan oluşturan Red Dead Redemption 2, yepyeni içerikleri ile oyunculara muhteşem bir deneyim yaşatmak için geliyor. Yeni oyun ile alakalı bazı bilgiler veren Rockstar Games geliştiricileri, oyunda federaller tarafından kovalanacağımız bir çetenin içerisinde olacağımızı belirtti. Bu yüzden oyunda sunulacak olan çete hissiyatını oyunculara en iyi şekilde tecrübe ettirmek istediklerini söyleyen yapımcılar, özellikle bu tema üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Red Dead Redemption 2'de beklediğimizden daha fazla içerik olacak

İçerik anlamında oyunun zengin olacağını söyleyen tepe geliştiricilerden Rob Nelson, ana karakterimiz olan Arthur Morgan'ın açık dünya ile olan etkileşimini ön planda tutacaklarını açıkladı. Yeni nesil konsollara ilk defa oyun geliştiren Rockstar Games, GTA 5'in aksine Red Dead Redemption 2'de detaylara çok fazla özen gösterecek gibi gözüküyor. GTA 5'te gördüğümüz boş arazilerin tersi olarak Red Dead Redemption 2'de daha dolu bir açık dünya ile karşılaşacağız. 26 Ekim tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağı söylenen oyun, PC platformuna gelmeyecek.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 09:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2018 11:51
"Eşsiz bir çete deneyimi=gta 5 in çete sistemi kopyala yapıştır" alın size oyun LUL
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 20:11
Rockstar reizzz işini bilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 18:14
onla kıyaslama bunla kıyaslama neyani fifaylamı kıyaslasaydım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 12:09
Şuanda hatta uzunca bi süre hem grafik hem atmosfer hem içerik hem realite kaplamalar, ve animasyonlar olmak üzere hiç bi oyun GOD OF WAR’a karşı rakip görülmüyor red dead redemption 2’de onlardan biri.Ancak last of us 2 üst seviye konfor ve kaliteyi yaşatacaktır bu yüzden Rockstardan bişey beklmeyn
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 15:59
İki Oyunu karşılaştırman garip olmuş rdr 2 de çok fazla değişken ve içerik var oyunda tüm bunlar varken God Of War Gibi görünmesi olanaksız zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×