Red Dead Redemption 2'nin HDR modu nihayet düzeltildi

Furkan Güler
Furkan Güler 15.05.2019 - 15:24
Oyunun grafiklerini önemseyenler için güzel haber.

Son dönemlerin en çok konuşulan ve sevilen oyunu olan Red Dead Redemption 2'nin beklenen güncellemesi dün itibariyle oyunculara sunuldu. Red Dead Online'a yeni içerikler ekleyen büyük güncelleme, oyuna yeni co op tabanlı hikaye görevleri, kişiselleştirme açısından yeni eşyalar ve poker oynama modu getirdi. İçerik güncellemesinin yanında betadan çıkan modla birlikte oyun teknik olarak da iyileştirildi. Belirtilenlere göre oyunun sıkıntılı HDR modu, yeni güncellemeden sonra daha sağlıklı çalışıyor. Güncellemeyle birlikte oyuna HDR kalibrasyon seçeneği ekleyen Rockstar Games, artık Cinematic HDR ve Game HDR stillerini oyunculara sundu.

Red Dead Redemption 2'nin HDR modu nihayet düzeltildi

Oyunun görüntüsünü daha da iyileştiren HDR modu, artık daha detaylı bir biçimde çalışacak. Ayarlar menüsünden manuel olarak ayarlanan yeni kalibrasyon seçeneğini, oyunu oynadığınız ekrana göre ayarlayabilirsiniz. Teknik açıdan oldukça üst düzey bir yapıda olan Red Dead Redemption 2, grafiksel olarak diğer oyunlara ders verir niteliğinde iyi grafik detaylarına sahip. Özellikle açık dünya tarafında oyuncuları şaşırtan detaylara sahip olan yapımın çevrimiçi moduna ilerleyen dönemlerde yeni güncellemeler de gelecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 20:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2019 18:49
Garip bir şekilde oynadığım ilk 2 hafta gibi gelmiyor oyun bana. Yani o zamanlar daha inanılmazdı sanki? Grafikten kıstıklarını biliyorum da o kadar da değil diye düşünüyorum..
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2019 02:08
grafikleri düşürdüler pc de daha iyi ayağına tekrar satmak için
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 15.05.2019 16:03
Ohooooo
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption 2'nin HDR modu nihayet düzeltildi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×