Red Dead Redemption 2'nin Steam sürümü sıkıntılı çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 7.12.2019 - 15:19
Umarız kısa zamanda düzelir.

Rockstar Games'in geliştirme aşamasında büyük bir maliyet harcadığı Red Dead Redemption 2 geride bıraktığımız günlerde PC platformu için de çıktı. Konsol platformlarının ardından sırasıyla Rockstar Launcher, Epic Store ve Steam'e çıkan oyunun Steam sürümünde sıkıntılar var.

Red Dead Redemption 2'nin Steam sürümü sıkıntılı çıktı

Oyuncuların belirttiğine göre oyunun Steam sürümü, Rockstar Launcher ile düzgün bir şekilde eşlenikli çalışmıyor. Bazı oyuncu, oyunu satın aldığı halde Rockstar Launcher'da oyunu göremediklerini belirtiyorlar. Bakalım Rockstar Games durumu düzeltmek için herhangi bir girişimde bulunacak mı?

Son olarak oyunun PC platformunda iyi bir satış ivmesi sergilediği söyleniyor. Red Dead Redemption 2'nin PC sürümü için yazılan açıklama ise şu şekilde,

"Rockstar Games'in gözdesi olan Red Dead Redemption 2 PC sürümünün daha da derin ve gerçekçi bir deneyim sunan yeni grafik ve teknik geliştirmeleri bu muazzam açık dünyanın her köşesine ve her ayrıntısına canlılık kazandırmak için PC platformunun sağladığı teknik olanakları sonuna kadar kullanıyor. Oyunun kullandığı, 4K ve üzeri ekranlarda mükemmel görüntüleme, çok ekranlı kurulum, geniş ekran yapılandırmaları ve daha yüksek çerçeve hızı mümkün hale geliyor. Red Dead Redemption 2 PC sürümü bu teknik geliştirmelerin yanı sıra ilave Hikaye Modu içeriği de getiriyor. Ödül Avı Görevleri, Çete Sığınakları, Silahlar ve başka öğelere ilaveten Red Dead Online'ın yaşayan, paylaşımlı dünyasına ücretsiz erişim de geliyor. Bu dünya Frontier Pursuits ile Ödül Avcısı, Tüccar ve Koleksiyoncu rolleri gibi yeni içeriklerin yanında önceki geliştirmelere de erişim sağlayarak mükemmel bir Çevrimiçi deneyim sunuyor. Red Dead Redemption 2 PC sürümü büyük beğeni toplayan ve 175'ten fazla Yılın Oyunu Ödülü ile 250'den fazla mükemmel değerlendirme kazanan bu destansı oyunu deneyimlemenin en dolu ve kusursuz yolu."

Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 23:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2019 01:18
Steam laf sokanlar Steam olmasa pc oyunculuğu sürünüyordu. Yıl sonu indirimleri, indie oyunlar, dijital oyunculuk çoğu Steam sayesinde ortaya çıktı yoksa bu ülkede hala torrent akar abi diyen bebeler ile yola devam edilirdi. Gabe ve Steam pc oyunculuğun öncüsüdür diğer leşler ile karşılaştırmayın...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2019 12:52
Origin yapmayın, Uplay yapmayın, Rockstar Games Launcher yapmayın bıktık sizden be. Ne kazancınız var şu saçma uygulamalardan zaten Steam'de yayınlıyorsunuz oyunlarınızı EA de yakında komple Steam'e geçiş yapacak gibi. Pes edin artık ya hakkaten sıktınız hangi akılsızların işidir bu ya kovun şunları
MK Okuru
MK Okuru 10.12.2019 22:54
Sen sanıyor musun playstation da xbox da daha az komisyon alıyor? %30 komisyon bağımsız oyuncular için kötü olabilir ama hiç bir büyük firma %30 luk kesintiden batmaz. Eleştireceksen playstation da ki oyun fiyatlarını eleştir. Güncel dolar kuruna göre hesaplıyıp üzerine daha fazla koyuyular.
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 20:00
Birazda %30 komisyon alan kan emici Steami elestirmemiz lazim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 16:09
Ekran kartı sattırmak için sorunlu çıkıyor bu adamlar PC ye gelecek diye güzelim oyuna konsollarda downgrade yaptılar neyseki kutulu aldımda eski sürüme dönebiliyorum singleplayerin grafiklerini düşürmek niye
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2019 16:06
Böyle büyük oyunlar Konsol'da oynanmalı çünkü herkes sisteminden kaynaklı sorunlar yaşıyor bugün bu çözülür yarın başka sorunlar çıkar pc böyle birşey.
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 15:31
Ozaman çıkarmasınlar PC'ye. Büyük oyunlar konsollarda, F2P, P2P, Indie oyunlarda PC'de oynansın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 13:03
Rockstar Games Launcher rezilliği yüzünden böyle oluyor. Keşke hiç bulaşmasaydılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption 2'nin Steam sürümü sıkıntılı çıktı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×