Red Dead Redemption 2'nin Türkçe altyazılı videosu yayınlandı

Red Dead Redemption 2'nin Türkçe altyazılı videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.09.2017 - 10:26
Dutch çetesinin nasıl bir araya geldiğini merak ediyor musunuz?

Rockstar Games'in gün saat vermesi ile birlikte hemen hemen tüm oyuncular dün akşam saatlerine kilitlenmiş ve Red Dead redemption 2'nin videosuna odaklanmıştı. Yayınlanan video her ne kadar beklediğimizden çok daha kısa olsa da adeta ağzımıza bir parmak bal çalındı. Çünkü ilk oyunun öncesine gideceğimiz oyunun bu yeni videosu kısa ama bir o kadar da heyecan vericiydi. Playstation Türkiye kanalı ise videonun Türkçe altyazılı versiyonunu yayınlanmakta gecikmedi.

Arthur Morgan'ı kontrol edeceğimiz oyunun bu yeni videosunda hikaye adına bazı detaylara da yer verilmiş tabi ki. Öncelikle ilk oyunda da gördüğümüz ve John Marston'ın da eskiden üye olduğu Dutch çetesinin nasıl ortaya çıktığını göreceğiz gibi duruyor. Her ne kadar ilk videodaki 7 karakteri bir arada göremesek de, çeteye adını veren Dutch'ın yeni oyunda yer aldığı net bir şekilde resmedilmiş. 

Red Dead Redemption 2, 2018'in bahar aylarında çıkacak

Oyunda ayrıca GTA V'teki soygunlara benzer bir işleyiş olacak gibi duruyor. Özellikle banka ve tren soygununa dair verilen kısa sahnelerin merakımı bir hayli cezbettiğini de söylemeliyim. Oyunun Türkçe altyazılı videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
pnshr38
pnshr38 29.09.2017 15:42
Ya bu çevirileri kim yapıyor arkadaş yine rezalet bir çeviri olmuş! Uncharted ın da bütün o bizi bizden alan diyaloglarının içine etmişlerdi bu playstation türkiyede ki çevirmenler kimse tebrik ediyorum istikrarlı bir şekilde s*çmaya devam ediyorlar!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 12:14
Ersin ilkbahar mı sonbahar mı ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 11:53
Türkçe alt yazı olacak mı acaba ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 11:53
Ya abi yıllardır türkiye de çok iyi satış rakamlarına ulaşan rockstar halrn neden türkçe dil desteği getirmiyo anlamış değilim. Hayır madem o kadar kazanmana rağmen ekstra bütçe ayırmıyosun. O zaman gönüllü çevirmenlerin oyuna kendi dillerini eklemelerini mümkün kılan bir mod koy.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×