Renegade Ops için oyun içi tanıtım videosu

Murat Sağlam
Murat Sağlam 18.05.2011 - 11:25
Avalanche'tan "old school" aksiyon oyunu geliyor
Sega, Avalanche'ın hazırladığı bir aksiyon oyunu olan Renegade Ops'u duyuralı neredeyse bir buçuk ay geçti ve oyun içi görüntülerden oluşan bir tanıtım videosu yayımlayarak oyunculara kendilerini en iyi şekilde tanıtabilmeyi deniyorlar.

Sega Mega Drive dönemlerinin önemli oyunlarına benzer oynanışı ve aksiyon hissini oldukça iyi yansıtmasıyla eski tarz aksiyon oyunlarını sevenler için güzel bir oyun geliyor gibi görünüyor. Renegade Ops'un bu yıl içerisinde PC, PSN ve XBL üzerinden oyuncuyla buluşması bekleniyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Renegade Ops için oyun içi tanıtım videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×