Reservoir Dogs sinemadan sonra bilgisayarlarda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Reservoir Dogs sinemadan sonra bilgisayarlarda
Henüz detaylı açıklama yapılmasa da firma filme sadık kalınarak bir oyun yapılacağını ve Quentin Tarantino'nun eserinin kalplerdeki yerini zedelemeyeceklerini duyurdular. Büyük bir fan olarak bekliyorum, sanırım sizde beklersiniz.

Malesef ki oyun ilk etapta PS2 ve XBOX için planlanıyor. PC versiyonu daha sonra gelecek. O yüzden ya benim gibi yapıp PS2 sahibi insanlarla arkadaş olun ya da şimdiden para biriktirmeye başlayım.

Mr. Brown şakaya gelmez.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Reservoir Dogs sinemadan sonra bilgisayarlarda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×