Resident Evil 3, State of Play etkinliğinde duyurulabilir

Resident Evil 3, State of Play etkinliğinde duyurulabilir

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 9.12.2019 - 13:09
RE3 duyurusu loading...

Resident Evil 3 Remake duyurusu için artık geri sayım başladı. Geçtiğimiz hafta Resident Evil 3'ün kapak görselleri ve oyunun ana karakteri Jill Valentine'ın oyun içi görüntüsü sızmıştı. Bu sızıntının ardından bir süredir konuşulan Resident Evil 3 Remake söylentileri de doğrulanmış oldu. Şimdi Capcom'dan gelecek resmi duyuru bekleniyor. Resident Evil 3 Remake'in The Game Awards'ta gösterileceği açıklanmış, ancak söylenti yalanlanmıştı. Şimdi yeni bir söylenti daha ortaya çıktı. Bu yeni söylentiye göre Resident Evil 3 Remake PlayStation State of Play etkinliğinde duyurulacak. 

Resident Evil 3 State of Play etkinliğinde duyurulabilir

Yaptığı "sızıntı" haberler ile gündeme gelen, oyun endüstrisine yakın isimlerden Sabi'ye göre Resident Evil 3 Remake, bu yılın son Playstation etkinliği olan State of Play'de duyurulacak. Mart ayında Mayıs’ta ve Eylül’de State of Play etkinliği düzenleyen Sony, yeni etkinliğin 10 Aralık Salı günü düzenleneceğini açıklamıştı. State of Play 10 Aralık Salı günü Türkiye Saati ile 17:00'da başlayacak ve yaklaşık 20 dakika sürecek. Yarın başlayacak etkinliği buradan takip edebilirsiniz. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 22:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.12.2019 09:06
Ya ahmet önceki goty etkinliğinde duyurulabilir haberinde capcom un yalanlamasıyla kapağı yedin, şimdide state of play etkinliği diyosun. Oğlum işakamısın se insanları yalan habrrlerle kandırıp duruyosun??
-----------------------------------------------------------
Selam oyun State of Play etkinliğinde duyuruldu. İyi günler.
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2019 11:16
haaha MK okuru kapağı fena yemiş .ds
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 23:22
Konami'yi sevmem ama biz MGS severlere de remake yapsa iyi olurdu sanki MGS3 remake PS5'e gelecek gibi bi his var ama çok beklerim herhalde. Capcom bu konuda alkışı hak ediyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 17:07
İnşallah Re3 çıkar merakla bekliyoruz re2’den sonra
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×