Resident Evil 6 "Bir nebze" başarılı oldu

Mert  Günhan
Mert Günhan 6.11.2012 - 13:49
Capcom durumdan çok memnun değil
Xbox 360'te 67, PS3'te 75 gibi metaskorlara sahip Resident Evil 6 Capcom'u çok memnun etmişe benzemiyor. Yurtdışında yazılan incelemelerin çoğunun fazla pozitif olmadığından bahseden Capcom kendi kendine Japonya dışında markasını nasıl güçlendirebileceğini soruyor.

Yakınlarda Resident Evil 6 satış beklentilerini 7 milyondan 6 milyona indiren Capcom henüz oyuncuların Resident Evil 6'yı nasıl buldukları ile ilgili kararın sonuçlanmadığını söyledi.

30 Eylül 2012 itibariyle kendi içinde 1500 kadar oyun yapımcısına sahip olan Capcom gelecek 10 yıl boyunca 1000 oyun yapımcısıyla daha çalışmak istiyor.

"Oyunlarımızın kalitesini arttırmak adına oyun yapım ekibimizi sürekli olarak güçlü tutmak zorundayız" diyen Capcom, geleceğe umutla bakıyor.

Resident Evil 6 "Bir nebze" başarılı oldu
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6 "Bir nebze" başarılı oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×