Resident Evil 6, The Game For Big Kids’te

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 2.10.2012 - 10:19
Hiçbir umudun kalmadığı dünyada yaşamak için umudun var mı?
Resident Evil 6 gelişmiş özellikleri, farklı zombileri ve 4 değişik senaryosuyla oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor. Önceki Resident Evil serilerine göre daha çok korku öğesi barındırmasının yanı sıra, oyunun birbirinden tamamen farklı üç ayrı zengin hikâyesi ve online ya da offline olarak arkadaşlarınızla omuz omuza savaşabilme imkânını tanıması oyunu unutulmazlar arasına sokacağa benziyor.

Resident Evil 6, The Game For Big Kids’te
Merakla beklenen Resident Evil 6’yı ilk deneyenlerden biri olmak istiyorsanız 6 Ekim Cumartesi gecesi saat 21.00’da The Game for Big Kids’te olmanız yeterli. Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi olan The Game for Big Kids geleneksel hale getirdiği konsept partilerine bu sene bir yenisini daha ekliyor. Zombies’ Night Out Party ‘nin ikinci versiyonu Zombies Night Out Party-Part II 6 EKİM Cumartesi akşamı saat 21:00‘da Point Hotel Barbaros‘da sizleri bekliyor.
Zombi teması üzerine düzenlenmiş olan partide, davetliler zombi kıyafetleriyle gezerken çeşitli hediyeleri kazanma şansı yakalayacaklar. Kostümlü katılım zorunlu olmasa da gözü dönmüş zombilerin arasında kalmamak için onlardan biri olmanızda fayda var. Geceye hazırlanabilmeniz için özel alanların da yer alacağı bu etkinlikde Zombi temalı çeşitli oyunların video gösterimlerine ve müziklere kendiniz kaptırmanız muhtemel.

Resident Evil 6, The Game For Big Kids’te
En büyük süprizlerden biri, 6 Ekim cumartesi The Game‘ de düzenlecek Zombies Night Out Party-Part II ‘de “En başarılı Zombi Kostümüne”,  Aral Game’in katkılarıyla PS3 ve XBOX 360 sürümleri için Resident Evil 6 oyunu hediye edilecek. Katılımcılar aynı zamanda tüm gece oyunu oynama şansı bulacaklar.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6, The Game For Big Kids’te

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×