Resident Evil 6 vs. Gears of War 3; hangi karakter daha iyi kayıyor?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 3.10.2012 - 17:17
Evet garip bir karşılaştırma
Kaydırakları hepimiz küçükken çok severdik eminim. Peki bu konunun Resident Evil haberinde ne işi var derseniz şöyle ki:

Kotaku'da yayınlanan bir video Resident Evil 6 ve Gears of War 3'ü kıyaslamış ancak bu seferki kıyaslama aracımız biraz farklı; bir kaydırak. Her iki oyunda da kaydıraktan kayma imkanımız bulunuyor ve matrak site de bunu karşılaştırıyor. Sizce en iyi kayan oyun karakteri hangisi?

İyi seyirler.


Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6 vs. Gears of War 3; hangi karakter daha iyi kayıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×