Resident Evil 6'dan Türkçe dublaj

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 15.10.2012 - 17:49
MK Dublaj ekibi yine iş başında
Xbox 360'ın Silver kullanıcıları Resident Evil 6 demosunu 25 Eylül 2012 tarihinde oynayabilecekler. Çıkışına az bir zaman kala yeni bir video ile karşınızdayız. Fakat bu videoda farklı olan şeyler var.

Resident Evil 6'dan Türkçe dublaj
Baş karakterlerimizden Leon'u farklı bir sesle izlemeye hazır mısınız? MK Dublaj ekibi sizler için bu videoyu Türkçe dili ile yeniden hazırladı.

İşte size yeni tanıtım videosu. İyi seyirler.


Yorumlar 44
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 21:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6'dan Türkçe dublaj

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×