Resident Evil: Damnation duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.09.2010 - 10:11
Bu virüs ölmez, Capcom RE'yi bitirmez
Resident Evil serisi, hem oyun, hem film, hem de animasyon filmler olarak yoluna son gaz devam ediyor. Bu haberimizde size Resident Evil'ın yeni CGI animasyon filmi Damnation'ın yolda olduğunu duyuruyoruz. 2012 yılında yapımının tamamlanması planlanan filmin arkasında Sony Pictures var.

Önceki animasyon filmi olan Resident Evil: Degeneration, DVD formatında olarak dünya çapında 1.6 milyon adet dağıtılmıştı. Bu yeni filmde de baş karakter olarak Leon Kennedy'yi göreceğiz, fakat bunun dışında pek bilgi yok.

Resident Evil: Damnation duyuruldu
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Damnation duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×