Resident Evil filmine Leon Kennedy geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2011 - 11:50
Resident Evil: Retribution'ın kadrosu şekilleniyor
Capcom'un para basan oyun serisi Resident Evil'ın filmleri de ardı ardına gelmeye devam ediyor. Her ne kadar yapılan filmlerin oyunlarla pek alakası olmasa da, yine de sağlam bir izleyici kitlesi oluşturduğu bir gerçek. Resident Evil: Retribution isimli yeni film, 2012'nin Sonbahar döneminde vizyona girecek.

Bloody-disgusting sitesinin belirttiğine göre yeni filmde, bir kez daha Alice rolünde Milla Jovovich'i izleyeceğiz. Bunun yanında Sienna Guillory de Jill Valentine karakteriyle tekrar yüzünü gösterecek. Ali Larter'ın da Claire Redfield rolüyle filmde yer alacağı kesinleşiş durumda.

Belirtilenlere göre Retribution'da Leon Kennedy ve Barry Burton karakterleri de bulunacak. Bu karakterleri kimin canlandıracağı ise, henüz belli değil. Yönetmen koltuğunda ise, yine Paul W.S. Anderson yer alıyor.

Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Resident Evil filmine Leon Kennedy geliyor
Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil filmine Leon Kennedy geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×