Resident Evil: Revelations 2, PS Vita için geliyor

Vural Çelik
Vural Çelik 9.12.2014 - 09:43
Korku, artık her yerde yanınızda olacak.
Playstation Experience'da Resident Evil: Revelations 2'nin PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için dijital olarak çıkış tarihi 17 Şubat 2015 olarak duyurulmuştu. Kutu içeriğinin, fazladan bölümler, alternatif kostümler, 4 yeni raid haritası ve raid modu karakterlerini içerecek şekilde 13 Mart'ta raflarda olması bekleniyor.

Resident Evil: Revelations 2, PS Vita için geliyor
Oyunun PS Vita versiyonu çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmamakla beraber, yapımın Capcom ve Sony'nin 3.parti üretim takımı işbirliği ile geliştirileceği duyuruldu. Şu an için oyunun farklı bir isimle mi yoksa aynı isimle mi PS Vita'ya geleceği hakkında kesin bir şey söylenmedi.

Son olarak da, Resident Evil: Revelations 2 için yayınlanmış olan yeni fragmanda, Moira Burton'ın babası Barry Burton'ı da kontrol edebileceğimizi öğrenmiş bulunuyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 23:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Revelations 2, PS Vita için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×