Resistance 3 daha karanlık olacak

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 12:51
James Stevenson oyunun atmosferini ağırlaştırmış.
Insomniac, bu sabaha doğrulanan, oyun çoktan hazır durumda haberinden sonra başka bir doğrulanan haber ile Resistance 3'ü karşımıza çıkartıyor. Buna göre Resistance 3'ün hikayesi daha karanlık ve daha odaklanmış olacak.

Resistance 3 daha karanlık olacak
Yeni oyunun, Resistance: Fall of Man veya Resistance 2'ye benzer nitelikte olup olmayacağı sorulduğunda James Stevenson hikayenin daha karanlık ve daha odaklaşmış bir yol hikayesi olacağını söylüyor ve sinematiklerle bunun sağladıklarını belirtiyor.

Stevenson "Oyunun tonu Resistance: The Fall of Man'den daha koyu olacak ancak yine de o oyunda gördüğünüz sel basmış şehirdeki noel dekoru veya futbol sahası gibi Amerikan tarzı şeyler yine olacak" diyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3 daha karanlık olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×