Resistance 3 için yeni senaryo detayları

Burçin Aygün
Burçin Aygün 14.12.2010 - 16:07
Yapacak çok şey var
Gelecek yıl karşımıza çıkacak olan Resistance 3 için, senaryo ve içerik konusunda yeni detaylar ortaya çıktı. Resistance 2'den dört yıl sonra geçecek olan oyunda insanlığın son ümidi Joseph Capelli, yıkılmış Amrerikayı boydan boya geçecek. Öte yandan geliştirilebilir silah sistemi ile birlikte gelecek olan Resistance 3'te daha saldırgan ve zeki Chimeran düşmanları ile savaşabileceğiz. Ayrıca iki kişilik online ve ekranı bölerek oynayabileceğiniz co-up modu oyuncuyu Capelli'nin arkadaşı olarak yollara düşürüyor. Son olaraksa dünya çapındaki multiplayer seçeneği ile tüm dünyadaki oyuncular ile direnişe katılabileceksiniz.

Resistance 3 için yeni senaryo detayları
Resistance 3, PlayStation 3 için geliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3 için yeni senaryo detayları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×