Resistance 3'e büyük şok!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2011 - 18:10
Insomniac, Resistance 3'ten beklediğini alamadı mı?
Insomniac Games tarafından PS3 platformu için geliştirilen ve eylül ayında satışa sunulan Resistance 3 isimli FPS oyununun Amerika'da 1 ayda ne kadar sattığı belli oldu. NPD verilerine göre yapım, ilk ayda sadece 180 bin satarak hayal kırıklığı yarattı. Tabii ki bu rakam, sadece Kuzey Amerika'yı kapsıyor, İngiltere ve Avrupa dahil değil. Ancak şu da bir gerçek ki, bu rakam hakikaten az. Konsola özel bir diğer oyun olan Gears of War 3, ilk haftasında 3 milyondan fazla satmıştı örneğin. Bakalım ilerleyen günlerde Resistance 3'ün satış rakamlarında önemli değişiklikler olacak mı.

Resistance 3'e büyük şok!
Yorumlar 70
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3'e büyük şok!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×