Resmi bir Super Mario filmi geliyor

Resmi bir Super Mario filmi geliyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 1.02.2018 - 18:42
Umarız 1993'te sahip olduğu "popülerliğe" sahip olmaz.

Video oyunları ve filmler arasında belirli bağlar vardır. Bazı oyunlar beyaz perdeye taşınırken, bazı başarılı filmler ise oyun konsollarında yer alır ve hikayeyi daha da ileri sürükler. Fakat şu ana kadar çıkmış olan oyun filmleri, ne yazık ki belirli bir popülerliğe ulaşamadı. 1990'larda popüler olan bu yol, genelde yapımcı şirketlere kârdan çok zarara uğratıyordu. Bunlardan birkaçı ise Mortal Kombat filmine onay veren Midway ve "Super Mario'nun da bir filmi olsun!" diyen Nintendo'nun ta kendisiydi.

Kazanılan onca paranın harcanması gerek

1993 senesinde çıkarılan Super Mario Bros. filmi, o sıralar yayında olan Mario Brothers adlı dizi ile aynı tepkiyi çekmişti. Kötü ve dikkat çekmeyen yapımlar olarak bilinen Nintendo filmleri ve dizileri hakkında uzun bir süredir bilgi alınmıyordu. Ta ki Nintendo, Twitter'da yayınladıkları gönderi ile herkesi şaşırtana kadar.


Gün içerisinde Super Mario Kart Tour adlı mobil oyununu tanıtan Nintendo, aynı zamanda Illumination adlı bir stüdyo ile çalışmaya başlattıklarını belirtti. Şüphesiz ki filmin ana kahramanı Mario'nun ta kendisi olacak. Umarız, yakın zaman içerisinde çıkacak olan Super Mario Bros. filmi bu, sefer izleyenler keyifli zamanlar yaşatır.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 08:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 00:57
Illumination animasyon şirketidir. Mario nun animasyon filmi çıkacak yani bence daha güzel yakışır mario ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2018 23:42
ulan ben çok seviyordum bu marioyu abi 93 yılından bahsediyoruz harika bir bilimkurgu gibiydi çocuklar için :d bu birde ninja kaplumbağalar kanal D yada şow da hep oynardı
Kalan Karakter : 300 Gönder
maxpayne59
maxpayne59 1.02.2018 19:40
Kötü mötü ben seviyodum o 93 yapımı mario filmini zıplayan ayakkabıları felan vardı, dinozoru kurtarıyodu. Güzeldi bence. Şu anda oynatırlarsa jack black mario ya acaip yakışır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2018 19:09
Sakııın.. Animasyon yapın gurban olduğğum.
Film neyin çekmeyin gerçek karakter olmaz buna :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×