Reverse Flash, Narcos kadrosuna katıldı

Reverse Flash, Narcos kadrosuna katıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.01.2018 - 17:26
Matt Letscher'ın yolu Meksika'ya düşüyor

Narcos dizisinin hikayesi Pablo Escobar ile başlamış ve akabinde ülkenin en büyük kartellerinden biri olan Cali ile devam etmişti. Netflix, geçtiğimiz günlerde açıklama yapmışl ve dizinin bu 4. sezonu için başrol oyuncularını duyurmuştu. İşte başrol oyuncularından sonra dizide sürekli yer alacak bir başka karakter daha belli oldu.

Narcos 4.sezonda kimler olacak?

Özellikle Flash dizisinde canlandırdığı Eobard Thawne, yani nam-ı değer Reverse Flash ile gündeme gelen ve iyi bir performans sergileyen Matt Letscher'ın Narcos dizisinin 4.sezonuna katıldığı duyuruldu. Flash ve Legends of Tomorrow dizileri dışında Castle ve Boardwalk Empire gibi yapımlarda da yer alan oyuncunun dizinin önemli karakterlerinden biri olacağı da ayrıyetten belirtilmiş.

Narcos'un 4.sezonunda Michael Peña (Crash, American Hustle) ve Diego Luna (Rogue One, Y Tu Mamá También) yer alacak. Meksika'nın Mexico City bölgesinde geçecek olan dizinin yapımcılığını ise  José Padilha, Eric Newman, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor. Henüz tarihi belli olmasa da Narcos'un 4.sezonu 2018 yılı içerisinde yayınlanacak. Muhtemelen son sezonda olduğu gibi sonbahar aylarında izleme şansına erişeceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 20:25
flash dizisinin ilk 2 sezonunu izliyordum 3-4 izlemedim ama bu adam dizideki en iyi oyunculardan biriydi,gerçekten reverse flash nasıl olsa deseler böyle derdim,kostümün dandikliği falan tabi adamla alakası yok keşke filmdede bu oynasa
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×